PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186985}

g@me

6,9 110
ocen
6,9 10 1 110
g@me
powrót do forum filmu g@me

..ale ma szansę się spodobać.

Zobaczymy piękną aktorkę i pięknego aktora (i piękną scenę miłosną), posłuchamy jak Japończyk mówi po angielsku, zwiedzimy ładne mieszkanie, dowiemy się jak "grać" :)... no i będzie Izam. ;) To chyba tyle atrakcji.

Daję 7/10, może komuś spodoba się bardziej.

Codahaar

Ech... Mimo mojej szczerej sympati do Fujiki'ego i Nakamy, trudno mi było wysiedzieć przed tym filmem do końca.

Moim zadaniem Japończykom lepiej wychodzą "filmy o dziwnych ludziach", w których niezbyt wiele się dzieje, a jednak są fantastyczne. W "G@me" wszyscy są w miarę normalni i dzieje się dużo, ale jakoś nie widzę w tym filmie niczego, co może zaciekawić, albo zaskoczyć. Bardzo amerykańskie...

No, ale obsada wyborna, nie powiem. ^_^

ocenił(a) film na 4
hyorohyoro

Potwierdzam. Z trudem wytrwałem do końca. Sztuczne sceny, dialogi i aktorstwo. Szkoda 2 godzin na ten film. Jego ocena 8/10 mnie zmyliła. Ten film zasługuje góra na 5/10. Nie warto oglądać. Poprzedniego dnia oglądałem koreański World of Silence - co za kontrast, film był b. dobry.

ocenił(a) film na 7
yareku

Izam? Nie zwróciłem uwagi. Film fajny, odrobinę naiwny ale przez wątek romantyczny. Oprawa muzyczna chyba najgorsza jeśli już się mam czepiać. Zdecydowanie 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones